پشتیبانی و مشاوره : 09159129565 - 05138555815
ثبت نام
سبد خرید(0)
شما اینجا هستید

تبلیغات در گوگل، تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی گوگل ما به عنوان یکی از دارندگان مدرک بین المللی گوگل در ایران وب سایت شما را متناسب با بودجه روزانه، محصول و بازار هدف ظرف مدت 30 دقیقه در رتبه های اول گوگل قرار می دهیم.
تبلیغات کلیکی گوگل بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای آگهی دهندگان و تبلیغ کنندگان اینترنتی، جهت بدست آوردن بهترین موقعیت بر روی موتورهای جستجوگر می باشد. در خلال چند روز، متن تبلیغ وب سایت شما بر روی موتور جستجوگر و سایتهای شریک آن که شما حضور و تبلیغ خود را برروی آن خریده اید، ظاهر می گردد.
بنابراین برای تمام تبلیغ کنندگان در هر سطحی که باشند، موتورهای جستجوگر ترافیک سایت شما را تضمین می کنند. این تا زمانی برجاست که شما در رقابتی که با پرداخت پول به ازای هر کلیک می کنید ، پیشتاز باشید.

تبلیغات کلیکی گوگل

-اگر اهمیت تبلیغات در موتورهای جستجوگر بالاخص تبلیغات در گوگل را می دانید

– اگر می خواهید کالا و یا خدمات خود را در گوگل تبلیغ کنید

– اگر امکان دسترسی به کارتهای اعتباری را ندارید

– اگر از دانش فنی لازم برای ایجاد تبلیغات کلیکی گوگل بهره مند نیستید و یا اصلآ وقت کافی برای ایجاد و مدیریت تبلیغات در گوگل را ندارید، می توانید از خدمات ما در زمینه تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید

مزایای تبلیغات کلیکی گوگل (PPC)

  • قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول در کوتاهترین زمان
  • ارائه آمار تبلیغات
  • سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان
  • تغییر آگهی و بهینه سازی آن در کوهتاترین زمان
  • مدیریت زمان و هزینه آگهی

موتور جستجو گر به ازای نمایش آگهی شما هیچ هزینه ای از شما کسر نمی کند، پرداخت هزینه به ازای ورود بازدیدکننده به سایت شما خواهد بود.
آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجو گر و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجو گر قرار دارند نمایش داده می شود.

جهت قرار دادن سایت خود در اولین ردیف موتور جستجوی گوگل همین امروز با ما تماس بگیرید تا با بهترین آنالیز از: اطلاعات و مشخصات شرکت، اطلاعات نحوه پرداخت، کلمات کلیدی انتخابی شما، مشخص نمودن عنوان برای هر یک از کلمات کلیدی، مشخص نمودن توضیحات مربوط به هر یک از کلمات کلیدی، آدرس وب سایت، مقدار هزینه برای هر یک از کلمات کلیدی شما را به اهدافتان در بازاریابی اینترنتی برسانیم.

بازاریابی موتورهای جستجو

ترافیک سایت حاصل از موتورهای جستجو از نوع بازاریابی و ترافیک غیر بازدارنده و آزاردهنده می باشد. نتایج جستجو دقیقا در موقع نیاز و احتیاج در اختیار جستجوگران قرار می گیرد که بسیار هدفمند است.
نتایج موجود در موتورهای جستجو بر حسب جستجوی خود مخاطب چیده میشود. یعنی هر کس بر اساس آنچه می خواهد نتایج را می بیند.

این بدین معنی است که ترافیکی که از طرف موتورهای جستجو می رسد نه تنها لغت کلیدی مرتبط به فعالیت آن سایت را جستجو کرده است بلکه سایت شما را از بین دیگر سایتها که مشابه سایت شما بوده اند انتخاب کرده است.

حال متوجه می شوید که چقدر این ترافیک که از جستجوگرها به سایت شما می آید هدفمند و بهینه است.
بازاریابی در نتایج طبیعی موتورهای جستجو بهترین ترکیب تکنولوژی، استفاده بهینه، متن مناسب در سایت و رتبه بندی صفحه یا PR می باشد.

این بدین علت است که موتورهای جستجو الگوریتم رتبه بندی شان را بر اساس ترکیبی از متن و ساختار داخلی سایت و همچنین عوامل خارجی مانند لینکها و رفتار کاربران پایه ریزی کرده اند.
تبلیغات کلیکی گوگل یکی از روشهای بازاریابی موتورهای جستجو می باشد که در کمترین زمان هدفمندترین بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت می کند.
وب آرت با بهره گیری از تجارب چندین ساله خود در این زمینه و با تکیه بر آموزه های خود در کنفرانسهای تخصصی راهنمای شما در بهره گیری از این خدمات می باشد.

طراحی قالب وردپرس